Her kan du administrere brugerne af din virksomhedsløsning.
Velkommen til virksomhedsløsning
Din IP-adresse er registreret hos ovenstående virksomhed.
Klik videre for at oprette din profil, og få adgang til de emner og nyheder, der er mest relevante for dig.
Dansk tuning-konge udvider: Henter ny salgsdirektør til leasing-forretningen
Den danske motoroptimerings-specialist MotorPower har fundet vækstgearet og har hentet en Karvil-profil ind til at vækste en fremadstormende leasing-forretning. – Vi har fundet et hul i markedet, siger ejer Jesper Bacher.
Det er gået stærkt for motoroptimerings-virksomheden MotorPower siden starten i 2021. Dengang kunne ejer og adm. direktør Jesper Bacher fortælle Motor-magasinet om sine planer for at trække chiptuning ud af skyggen ved at gøre det hele lovligt og med fuld garanti.
Den opskrift har siden vist sig at være så god, at det, der startede som en deltidsbeskæftigelse for den revisoruddannede Jesper Bacher og hans kone, hurtigt blev på fuld tid.