NYHED: Smart, transportabel kombi-inverter 600W
Få strøm, når og hvor du har brug for den
NYHED: Smart, transportabel kombi-inverter 600W
Få strøm, når og hvor du har brug for den
Den nye LAUREL kombi-inverter 600W er en fleksibel alt-i-én løsning, der kombinerer inverter, oplader og strømfordeler i ét kompakt og robust design. Perfekt til dig, der arbejder mobilt – uanset om det er i servicebil, lastbil, entreprenørmaskine eller på værksted.
LAUREL er udviklet til professionelle, der har brug for stabil strøm og maksimal fleksibilitet – uden behov for store installationer.
Læs mere og se tekniske data her: LAUREL Kombi-inverter 600W
- 600W ren sinus inverter – driftssikker til alt fra værktøj til elektronik
- Integreret 10A oplader – oplad via 230V, cigartænder eller solpanel
- To 230V-udtag + USB + DC-udgang – tilslut flere enheder samtidig
- Bærbart og kompakt design – nem at tage med på farten
Se LAUREL i aktion her: Se videoen
Flere muligheder for endnu mere effekt
Har du brug for et kraftigere energisystem, tilbyder SEC SET også de større modeller ANDERS 2000W og HARDY 3500W.
Begge systemer er udviklet til professionelle behov, hvor høj ydelse, fleksibilitet og driftssikkerhed er afgørende – fx i servicevogne, lastbiler, både eller mobile arbejdsstationer.
ANDERS 2000 – kompakt power-pack med 2000W ren sinus-inverter, indbygget batteri og intelligente beskyttelsesfunktioner.
HARDY 3500 – vores mest kraftfulde løsning med 3500 W, dobbelt batterikapacitet og mulighed for tilslutning af stort forbrugende værktøj eller udstyr.